14.ročník ČSOB Bratislava Marathon- DETSKÉ BEHY

Podujatie sa uskutočnilo 6. - 7.apríla v Eurovea. V sobotné ráno najskôr štartovali naši najmenší lezúni, ktorí boli neskutočne vytrvalí. Atmosféra bola neopísateľná, rodičia, rodinní príslušníci ich samozrejme prišli podporiť a naši malí lezúni si vychutnávali víťazstvo aj v podobe darčeka.

V dopoludňajších hodinách sme odštartovali DETSKÉ BEHY vo viacerých kategóriách- dievčatá a chlapci:
A- deti do 5 rokov-   300m
B- deti 6-7 roční-      300m
C- deti 8-9 roční-      600m
D- deti 10-11 roční-  600m
E- deti 12-13 roční-  800m
F- deti 14-15 roční-  800m

Vieme, že rodič je nielen autorita ale primárny vzor pre dieťa, preto v kategórií A a B bola možná účasť rodičov na behu spolu s deťmi. Stále sa prikláňame k postoju s heštegom  #podmespolusportovat
V sobotu o 11 hodine po detských behoch vystúpilo obľúbené Spievankovo, ktoré potešilo malých aj veľkých nadšencov športu.
Vedeli ste, že výťažok zo štartovného na detské behy bolo v plnej výške použité na charitatívne a podporné projekty pre deti?

Sme radi, že sme neustále súčasťou veľkolepých projektov, ktoré sú orientované najmä pre rodiny s deťmi.  Aj prostredníctvom tohto príspevku, by sme chceli poďakovať organizátorom, a všetkým účastníkom ČSOB Bratislava Marathon, a v neposlednej miere aj všetkým detským víťazom.