Eva Kiedroň v Sport Kids Academy

Srdečne Vás pozývame na JEDINÝ SEMINÁR EVY KIEDROŇ na SLOVENSKU, ktorý sa uskutoční v SPORT KIDS PARK Eurovea. Seminár je pre budúcich rodičov, rodičov s deťmi do jedného roka. Viac info na LETÁKU. Prihlasovanie mailom na: dankova(at)sportkidsacademy.sk

Platba: vopred prevodom na účet: 4020915804/7500 do poznámky prosím uveďte Vaše meno, priezvisko a seminár Eva Kiedroň. Platba musí byť pripísaná na náš účet najneskôr 2.5.2018.

Prihlasovanie na JARNÝ KURZ spustené!!!

Do Jarného kurzu v Eurovea Gym sme zaradili novinky ako BABY CLUB, PORADŇU PSYCHOMOTORICKÉHO VÝVOJA, KONDIČNÝ TRÉNING, RODINNÝ TRÉNING A LEVÍČATÁ (detičky 6mes. - 9mes). Prihlásiť sa na naše novinky môžete TU.

Telekom detský festival

Príďte si aj so svojimi deťmi užiť NAJKRAJŠÍ DETSKÝ KARNEVAL. Prináša vám ho vaše obľúbené podujatie Telekom Detský festival. Príď v maske, alebo si ju vyrob priamo v Bory Mall v niektorej z fantastický zábavno-edukačných zón, ktoré popri skvelom programe na pódiu budú prinášať informácie o zdraví, športe, vzdelávaní a mnoho iných tém práve pre vás milí rodičia. Nechceme aby ste prišli domov znudení. Chceme aby aj detské podujatie dalo niečo aj vám. A to je našim hlavným cieľom.A pozor každý kto bude mať masku, sa môže zapojiť do súťaže o fantastické ceny ako sú mobily, tablety, ovocie a zeleninu pre celú rodinu. Navyše sa pokúsime o vytvorenie rekordu do Slovenskej knihy rekordov v najväčšom počte masiek na podujatí. Čaká nás aj fantastický karnevalový pochod. To nemôžete zmeškať. Vidíme sa 10.2. Od 10:00-18:30 v Bory Mall. Podujatie je ZDARMA!

Viac o programe na www.detskyfest.sk alebo na Facebooku.

Futbal

Futbalová predpríprava pre deti od 4 rokov s trénerom Michal Demeter, bývalým profesionálnym futbalistom a mládežníckym reprezentantom SR vo všetkých vekových kategóriách, od U-15 až po U-21, držiteľom trénerskej licencie UEFA B. V Sport Kids Academy sa zameriame na futbalovú prípravu detí predškolského veku, kde si zábavnou a hravou formou osvoja základné futbalové zdatnosti a zároveň zlepšia pohybové a koordinačné schopnosti. V spolupráci s bratislavskými futbalovými klubmi by sme účastníkov našich kurzov odporúčali práve do jednotlivých futbalových klubov v Bratislave (ŠK Slovan Bratislava, FC Petržalka, FKM Karlova Ves,...), kde by mohli pokračovať vo svojom futbalovom raste.

Na tréningoch sa budú deti v nácviku venovať základným futbalovým herným činnostiam ako vedenie lopty, prihrávanie, základy individuálnej techniky - pociťovanie lopty statickou aj dynamickou formou (ball-mastery), zapojíme do tréningu rôzne pohybovo-koordinačné hry na rozvoj koordinácie a rýchlosti. V tréningovom procese sa snažím o to, aby malo dieťa čo najväčší počet herných činností s loptou, pretože čím viac opakovaní v tréningu zvládne, tým viac sa toho naučí. Celý tréning je vedený v pozitívnej atmosfére, aby sa deti na tréningu hlavne zabávali a mali z neho radosť.

Basketbal- Futbal- Atletika

Pýtate sa prečo by ste mali vaše dieťa prihlásiť na kurz zameraný práve na tieto tri športy- basketbal, futbal, atletika?

V basketbale sa vyskytuje mnoho rozmanitých pohybov. Dieťa musí v prvom rade koordinovať svoje nohy, najmä pri behu do všetkých strán, no zároveň musí byť schopné ovládať loptu, sledovať pohyb spoluhráčov na ihrisku a samozrejme aj pohyb súpera. Práve tieto vymenované aspekty prispievajú k rozvoju priestorovej orientácie, kinesteticko - diferenciačnej schopnosti a učia deti rýchlo a správne sa rozhodovať v jednotlivých herných situáciách. Keď príde rad na streľbu na kôš, je úžasné sledovať tú úprimnú detskú radosť, keď sa im vôbec podarí dohodiť loptu do  koša, nehovoriac o tom, keď ten kôš aj trafia a skórujú. Rovnakú radosť im spôsobuje úspešný dvojtakt, ktorý je spolu so streľbou náročný na rytmizáciu, rovnováhu a koordináciu pohybov. Okrem iného sa deti prostredníctvom hry učia, že nie sú na ihrisku samé ale všetko je o práci v kolektíve, rešpektovaní spoluhráčov, súperov a taktiež rozhodcov, čo ich v neposlednom rade pripravuje na podobné situácie v každodennom živote.

Veľmi podobne ako v basketbale je to aj vo futbale, ale s tým rozdielom, že loptu musí dieťa ovládať dolnou končatinou. Všeobecne je zaužívané, že pre dieťa je jednoduchšie sa najprv naučiť kopať do lopty a až potom hádzať a chytať. Napriek tomu je pre deti však cielené vedenie futbalovej lopty (napríklad slalom s loptou) náročnejšie ako driblovanie s basketbalkou. Je to práve kvôli tomu, že pri futbale majú neustálu potrebu kontrolovať loptu zrakom dole pri nohách, a tým pádom strácajú prehľad o dianí na ihrisku a tiež orientáciu v priestore.

Na hodinách atletiky je potrebné dávať veľký dôraz na získanie správnej techniky behu, skokov, hodov a pod. Ja osobne si veľmi zakladám na správne vykonanie bežeckej resp. atletickej abecedy, nakoľko ju považujem za základ správneho rozcvičenia sa a z vlastnej skúsenosti viem, že v školskej telesnej výchove tomu nie je prikladaná dostatočná vážnosť. Atletická abeceda je výborná v tom, že aktivuje presne tie svalové partie, ktoré sa pri behu najviac používajú. Kopíruje bežecké pohyby, no vykonávaná je vo väčších pohybových rozsahoch, čím neskôr zabezpečuje lepší bežecký výkon.

Teším sa na malých aj veľkých Športovcov!

Trénerka Sára

Montessori aktivity

Pri starostlivosti o deti máme tendenciu všetko robiť za nich. Dieťa obliekať, umývať, učesať je oveľa rýchlejšie, ale deťom to nie je veľmi nápomocne. Pani Mária Montessori pri sledovaní hrajúcich sa detičiek zistila ako viesť deti na ceste životom, pomocou jednoduchých pomôcok. Dieťa nás žiada, aby sme mu pomohli to zvládnuť samo a popritom rešpektovali jeho tempo. Cieľom tohto kurzu je detičkám ponúknuť hravou formou kreatívne aktivity zamerané na prvky Montessori, tak aby vďaka nim získali samostatnosť, nezávislosť a sebadôveru. Budú sa cítiť vyspelejšie a podporované v potrebe robiť veci samé a učiť sa na vlastných zážitkoch. Akceptujme energiu a vôľu detičiek a dajme im hravou formou možnosť „spraviť to samo“.

Prihlasovanie na zimný kurz.

Milí rodičia, zimný kurz nám onedlho začína. Online prihlasovanie je SPUSTENÉ. Prihlásiť sa môžete TU.

Cvičenie rodičia a deti

Spoločne si skúsme zacvičiť, ako rodina. Vyženme deti ale aj seba od televízorov a počítačov. Rodina je základ a preto sa skúsme vo voľných chvíľach venovať pohybu a športu. Cvičenie prebieha pod odborným vedením školeného trénera, nenútenou ale zábavnou formou. Dieťa potrebuje pozitívny príklad a motiváciu. Ste jeho vzor.

Prečo je VHODNÉ spoločné cvičenie?

  • Deti si osvojujú sociálne zručnosti
  • odbúrava psychické napätie a agresivitu
  • poskytuje zblíženie rodiča a dieťaťa
  • cvičenie rozvíja motorické/ psychomotorické schopnosti dieťaťa

Prečo je potrebné aby rodič cvičil?

  • Ste dieťaťu VZOROM
  • necvičiaci  rodič je DEMOTIVUJÚCIM  faktorom
  • keď rodič cvičí je POVZBUDZUJÚCIM faktorom ide dieťaťu príkladom

Seminár s logopedičkou Mgr. Terez Zupko

Mesiac Lesov

Od novembra sme si pre Vaše deťúrence pripravili kreatívno- náučné poobedia na tému MESIAC LESOV. Začíname vo štvrtok 2.11 o 17:00.

Rodinné soboty v Sport Kids Park Eurovea

Nove krúžky v Jesennom kurze

Do Jesenného kurzu sme pre Vašich nádejných športovcov zaradili nové krúžky zo zameraním na FLORBALL, ATLETIKU, a MODERNÚ GYMNASTIKU spojenú s DANCE SHOW. Prihlasovanie na kurzy je už spustené a na BEZPLATNÚ skúšobnú hodinu sa dá prihlásť TU.

Prihlasovanie na JESENNÝ KURZ spustené

Spolu s JESENNÝM ROZVRHOM sme pre vaše detičky pripravili aj novinky. V novinkách nájdete hodiny KONDIČNEJ prípravy, DANCE show/ moderná gymnastiky alebo školu TANCA. Neváhajte prihláste svojho budúceho športovca na BEZPLATNÚ hodinu už teraz a TU.

Jarný kurz sa skončil

Ďakujeme a zároveň gratulujeme všetkým naším priaznivcom za úspešne absolvovanie jarného kurzu.                           Tešíme sa na Vás opäť v septembri.

Indiánsky svet vs. Malý dobrodruh

Ahojte rodičia,

tento rok sme pripravili pre Vaše detičky dva DENNÉ LETNÉ TÁBORY. Prvý tábor v termíne 3.7. - 7.7.2017 bude zameraný na Indiánsky svet. Deti sa naučia, zažijú a vyrobia si rôzne veci o Indiánoch. Druhý tábor bude sa uskutoční 31.7. - 4.8.2017 počas ktorého sa deti stanú Malými dobrodruhmi.

Svojho Indiána :) alebo Dobrodruha :) môžete prihlásiť na TU.

Vlastné mydielko? Žiaden problém

Ahojte, už zajtra (17.5.2017) v Sport Kids Park Eurovea nám začína kreatívny kurz vyrob si vlastné mydielko. Počet miest máme obmedzený, tak neváhajte a volajte Katke, ktorá pomôže Vašemu drobcovi s výrobou mydielka. Chceš vedieť viac? Klikni na obrázok :-)

Štafetové behy pre celú rodinu

V sobotu 20.5.2017 nás čaká 6.ročník Volkswagen Slovakia Run and Fun, ktorý je najväčším štafetovým behom na Slovensku. Počas tohto dňa budú štafety pre všetkých bežcov. Čakajú na Vás takéto štafety: Ladies, Hobby, Detské a na záver Kráľovská. Navyše sme sa tento rok rozhodli za každého malého športovca, ktorý pobeží, venovať 1 € na pomoc a podporu hendikepovaným deťom z charitatívneho projektu denníka Nový Čas Srdce pre deti. Neváhaj, zober kamošov a prihláste sa na štafetový beh TU.

Viac informácii nájdete TU.

HÝBSA Slovensko a Crazy Colors

Už len niekoľko dní ostáva do začiatku prvého ročníka nášho spoločného projektu s TV Markíza HÝBSA Slovensko. 13. mája sa spoločne stretneme na dostihovej dráhe v Starom háji v Bratislavskej Petržalke, aby sme sa spoločne rozhýbali. Súčasťou podujatia je ten najfarebnejší a najbláznivejší beh, aký ste kedy zažili. Farby, smiech, skvelá nálada a nespočetné množstvo zážitkov na 4 km trati. Svoje detičky môžete registrovať nižšie.

Registrácia na HÝBSA Slovensko TU a Crazy colors TU.

GÓÓÓÓÓÓÓL

2. mesačný Jarný kurz

Od 1.5.2017 sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku na 2 mesačný Jarný kurz. Na BEZPLATNÚ skúšobnú hodinu sa môžete prihlásiť TU.

Spike ball s Ťukim

Letný kemp DONOVALY

Aj tento rok sme pripravili pre Vaše detičky Letný kemp na DONOVALOCH v dvoch termínoch. Prihlasovanie sme už spustili a svoje dieťatko môžete prihlásiť TU.

CirKus- Kus

CirKus- Kus po prvý krát v Sport Kids Academy. Chces vedieť viac? Neváhaj a KLIKAJ.

Jarný kurz

Ahojte všetci priaznivci športu.  Začiatok JARNÉHO KURZU sa blíži a pripravili sme pre Vás nový rozvrh a aj cenník, ktorý je platný od 1.4.2017 - 30.6.2017.

Detské behy- ČSOB Bratislava Marathon

Milí rodičia,
v prvý aprílový víkend sa v Bratislave uskutoční jedno z najväčších športových podujatí na Slovensku - ČSOB Bratislava Marathon, na ktorom sa v minulom roku zúčastnilo viac ako 1650 detí. Vy a Vaši malí športovci máte možnosť byť samozrejme pri tom, pretože Tipos Detské behy sa konajú aj počas 12. ročníka ČSOB Bratislava Marathon.
Deti si za sprievodu rodičov a trénerov našej Sport Kids Academy postupne odbehnú trate 300, 600 a 800m v rôznych vekových kategóriách. V úžasnej atmosfére ich budú povzbudzovať nielen rodinný príslušníci ale aj ich kamaráti zo školy a krúžkov, ktoré u nás spoločne absolvujú. Každý malí bežec dostane na pamiatku krásne tričko, v cieli nádhernú medailu.

Registrovať sa môžete prostredníctvom PREDPREDAJ.SK

Štart: 01.04.2017 (sobota) od 11:00 hod. Eurovea (Bratislava)
Deti budú štartovať postupne podľa vekových kategórií (od A po F),
približne v 20 minútových časových intervaloch, samostatne chlapci a dievčatá.
Účastnícky limit:
1500 deti
Dĺžka trate a kategórie, chlapci a dievčata:
A - do 5 rokov (rok narodenia 2012 a mladší) - 300m
B - 6 a 7 rokov (rok narodenia 2010 a 2011) - 300m
C - 8 a 9 rokov (rok narodenia 2008 a 2009) - 600m
D - 10 a 11 rokov (rok narodenia 2006 a 2007) 600m
E - 12 a 13 rokov (rok narodenia 2004 a 2005) 800m
F - 14 a 15 rokov (rok narodenia 2002 a 2003) 800m

UPOZORNENIA K DETSKÝM BEHOM TU.

ŤUKIHO futbalový turnaj

Už viete čo budete robiť v sobotu 18. marca od 16:00 do 18:00?  Ak nie, my Vám to povieme. Pripravili sme pre Vás RODINNÝ DEŇ s ŤUKIM v Sport Kids Park Eurovea. Túto sobotu na Vás čaká ŤUKIHO Futbalový turnaj a Vy môžete byť jeho súčasťou. Stačí ak prídete a zúčastnite sa :-) Ťuki je zvedavý na malých strelcov a brankárov.

Mesiac zdravia v SPORT KIDS PARK Eurovea

Zdravie je pre nás veľmi dôležité a preto sa mu v našej akadémii budeme venovať celý marec. Zdravie obplyvňuje správna výživa, dostatok pohybu, spánok, čistá myseľ a pravidelný pitný režim.
Pre detičky sme vytvorili lekársku miestnosť, kde sa s nimi zahráme na doktorov. K dispozícii máme očného lekára, u ktorého si skontrolujeme zrak a spoznáme akú farbu môžu mať naše očká; zubár nám ukáže čo majú a nemajú radi naše zúbky a ako by sme si ich mali správne zúbky; spoznáme kostru človeka u pani doktorky z RTG a v neposlednom rade si prezrieme u obvodného lekára časti tela a aj všetko, čo by mala obsahovať lekárnička .
Takisto sme si pre deti pripravili malú lekáreň  s predajným pultom, pani lekárnička nás prenesie do sveta vitamínov a zistíme ktoré potraviny sú prospešné pre naše zdravie a prečo.
K tomu všetkému tu máme veľké množstvo úloh v téme zdravia. Samozrejme sme nezabudli ani na hygienu a práve preto sme na toaletu umiestnili milé a hravé nápovedy ako si správe umyť rúčky.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Sport Kids Academy detské behy

Už túto sobotu (4.3.2017) nás čaká posledná zimná desiatka v rámci 6. ročníka ČSOB zimnej série súčasťou ktorej sa budú aj detské behy. Ak nemáte nič na sobotu, tak neváhajte a prihláste sa. Viac informácii nájdete TU.

Cinemax Mamičkovo

Prinášame Vám parádnu novinku, ktorá vznikla v solupráci so CINEMAX SLOVENSKO.
Pre mamičky no predovšetkým pre tie na materskej dovolenke s deťmi sme v kine CINEMAX BORY pripravili program, ktorý si užijú aj deti. Viac info TU.

Daj sa do Formy

Od 1.3. 2017 sme si pre Vás pripravili novinku Daj sa do Formy. Ide o skupinové cvičenie s vlastnou hmotnosťou pod vedením profesionálneho trénera. Viac info TU.

Telekom Detský festival

Pozývame Vás na jedno z najkrajších rodinných podujatí, aké kedy na Slovensku bolo. Áno, neuveríte ale aj na takéto podujatie môže byť vstup zdarma :) 11. februára sa stretneme v Bory Mall a zažijeme spolu neopakovateľnú atmosféru plnú zdravia, vzdelávanie, zábavy a športu. Viac na www.detskyfest.sk  #telekomdetskyfestival

Bossu KIDS

Milí rodičia,
od 1.2.2017 sme si pre Vaše detičky pripravili nový kurz Bossu KIDS. BOSSU je balančná pomôcka, na ktorej sa deti naučia ovládať svoj stred tela, čiže hlboké svalstvo brucha a chrbta, ktoré je v bežnom živote veľmi málo zapájane. Zároveň si zlepšia kondičku a naučia sa rovnováhe a koordinácii pohybov. Cvičenie je zamerané na rovnováhu a stabilitu, posilnenie svalstva, natiahnutie stuhnutých svalov a rozpohybovanie kĺbov. Bossu KIDS budeme mať pravidelne každú stredu o 16:00. Prihláste svoje dieťa na BEZPLATNÚ skúšobnú hodinu TU.

Lyžiarsky winter camp 2017

Milí rodičia, aj tento rok sme pre Vaše deti pripravili Lyžiarsky WINTER CAMP počas Polročných prázdnin, kde budú mať možnosť  naučiť sa, alebo zdokonaliť svoje lyžiarske zručnosti pod vedením lyžiarskych inštruktorov.  Popri lyžovaní bude prebiehať aj denná plavecká výuka priamo v priestoroch ŠPORT Hotel Donovaly.

Rodinný WINTER CAMP počas Jarných prázdnin bude obohatený aj o program pre rodičov, pokiaľ deťom bude prebiehať lyžiarsky výcvik. Čaká Vás zaujímavý večerný spoločensko - zábavný program rodič&dieťa v priestoroch RESIDENCE Hotel&Club Donovaly.

DETSKÉ BEHY na ČSOB zimnej sérií už v nedeľu 4. DECEMBRA

V rámci 5. pokračovania ČSOB zimnej série sa v nedeľu rozbehnú na trate dlhé 300, 600 a 800 m aj deti všetkých vekových kategórií.  Začiatok behov je 10:30 v priestoroch Námestia M.R. Štefánika pri Eurovea. Dieťa, ktoré chce bežať s dospelými, môže, ale len trať 6 km a potrebuje k tomu písomný súhlas rodiča. Online registrácia prebieha do stredy 30.11. a na druhý deň, vo štvrtok 1. decembra spúšťame prezentáciu a výdaj balíkov, počas ktorej sa budete môcť zaregistrovať aj priamo. Deti môžu prísť behať v mikulášskych čiapach alebo aj maskách :) bude super a hneď po behu môžete ísť na náš mikulášsky bazár hračiek. Viac info tu.

Workshop s ADELI MEDICAL CENTER II.

Dňa 5.12.2016 sa uskutoční v poradí už druhý workshop s ADELI MEDICAL CENTER. Workshop bude viesť pani     Bc. Heyduková Zuzana a bude zameraný na zdravotné cvičenie pre deti od 6 m - 3 rokov. V rámci workshopu budete mať možnosť absolvovať diagnostiku dieťaťa. Workshop sa uskutoční v Be cool Sport Kids Park Eurovea dňa 5.12.16 (pondelok) od 10:00 do 11.30.
                                                                                                               Vstup na workshop je BEZPLATNÝ. Foto z akcie TU.

Workshop s ADELI MEDICAL CENTER

Nadišiel čas, kedy sme si opäť pre vás pripravili ďalší workshop. Tento krát v spolupráci s ADELI MEDICAL CENTER. Workshop bude zameraný na vývoj reči pre deti od  1 – 3r. Workshop bude viesť pani Mgr. Teréz Zupko.  Workshop sa uskutoční v Be cool Sport Kids Park Eurovea dňa 28.11.16 (pondelok) od 9:30 do 12.30.
Vstup na workshop je BEZPLATNÝ.

Dance & Play

Dance & Play je novinka v Be Cool Sport Kids AcademY a je určená pre detičky vo veku 1,5 - 3 roky. Príďte si užiť a zatancovať s dieťatkom, vybiť si energiu, múdro sa zabaviť a naučiť sa angličtinu. Súčasťou lekcie je: tanec, cviky na rozvoj a posilnenie pohybového aparátu, zameranie na ploché nôžky, na fitloptách, na overballoch, zábavnu hudbu, prvky Montessori, prekážkové dráhy a samozrejme veselú atmosféru a rodinný prístup. Neváhajte a prihláste sa už dnes. Počet miest je obmedzený. Začíname už 1.12.2016 (štvrtok) a navyše si môžete vyskúšať prvú ukážkovú hodinu ZDARMA.

English is easy

NOVINKA v Be Cool Sport Kids Park v Eurovea Galleria Shopping Center. Tento týždeň začíname robiť pravidelný a pestrý program. Hravá Angličtina s Karolínou, športové súťaže s Erikom sa stanú počas zimných popoludní v kútiku pravidelnosťou. Deti sa nebudú musieť blázniť sami ale môžu si s nami zahrať futbal, florbal, basket a v určitých hodinách deti zistia, že English is Easy. A už v utorok 22.novembra začíname práve s Hravou Angličtinou. Od 16:30 do 17:30 čaká Vás a Vaše deti Basic English. A navyše Vy môžete byť pritom :)
Tešíme sa na Vás.

Mikulášsky bazár hračiek

Ahojte rodičia, doba sa nám zmenila a čas kedy sme sa hrávali s jednou hračkou je dávno minulosťou. Dnes majú deti toľko hračiek, že ani nevedia kde čo majú a vy ich máte plné šuplíky.
Aj keď sa ich deti neradi vzdávajú, my vám poradíme, čo s nimi. Urobte radosť iným deťom, ktorých rodičia si ich rady/i od Vás odkúpia za symbolickú cenu.
Pozývame Vás na Mikulášsky BAZÁR HRAČIEK, ktorý sa uskutoční 3. decembra od 10:00-14:00 v Sport Kids Park Eurovea Galleria Shopping Center na 1. poschodí na pravej strane vedľa kín.
Čo treba urobiť aby ste boli jeho súčasťou? :) Ak máte záujem o predajné miesto Vašich hračiek, priamo v kútiku Sport Kids Park stačí sa prihlásiť na info@sportkidsacademy.sk, zaplatiť symbolickú cenu 5 € na recepcii v Sport Kids Park-u a môžete svoje hračky ponúknuť (predať) ďalej aby rozdávali radosť. k dispozícii budete mať svoje miesto, stolík a stoličku. Cenu za hračky si určuje predávajúci. Počet miest vyčlenených na predaj obmedzený.

Mesačný kurz SCRAPBOOK s lektorkou Katkou

Volám sa Katarína . Za týmto rýdzo slovenským menom sa skrýva jedno malé tvorivé šidlo, ktoré vie kúzliť s papierom. Papier je materiál, ktorý perfektne vyhovoval mojej fantázii a snahe o jedinečnú tvorbu. V papieri vidím nekonečné množstvo tvorivých možností. Je krásne vytvoriť si originálny kúsok, jediný na svete, len ten Váš. Dovoľte mi, aby som Vaším detičkám scrapbook techniku predstavila,  ukázala jej energiu a čaro tvorenia s papierom.
Scrapbook je nielen nádherná tvorivá technika, ktorá spája prácu papiera s lepením, kreslením, vystrihovaním ale najmä v deťoch rozvíja fantáziu. Čo je fantastické je to, že je pri tvorení si dieťa rozvíjať jemnú motoriku, ktorá je u malých detí veľmi dôležitá.  Scrapbook v sebe zahŕňa používanie prstov vlastnej ruky, zápästia a zvládnutie koordinácie oboch rúk. Výroba si vyžaduje kombinovanie jemnej motoriky a koordinácie oko – ruka. Dieťa si bude viac veriť, a na záver každého kurzu si vždy odnesie nádherný originálny kúsok. Ak Ťa to zaujalo, tak sa poponáhľaj. Počet miest je obmedzený.

Pre podrobnejšie informácie klikni vľavo na obrázok.

Kreatívne dieľničky v Sport Kids Park

Ahojte rodičia. Naposledy sme si s našimi drobcami vyrobili krásne tekvičky z papiera na a túto stredu, 26. októbra si vyrobíme takéhoto krásneho ducha na zevesenie. Neváhajte a príďte k nám do Eurovea Galleria Shopping Center. Už o 16:00 sa vidíme v Sport kids Park na 1. poschodí pri kinách. Tešíme sa na Vás

Výroba masiek a tekvice na Halloween

Milí rodičia. Pozývame Vás 30. októbra od 13:00 do 20:00 do nášho detského kútika SPORT KIDS PARK v Eurovea Galleria Shopping Center na krásne nedeľné popoludnie, počas ktorého si spolu s vašimi drobcami vyrobíme helloweenske masky a vydlabeme strašidelné tekvice a tekvičiakov a možno aj tekvičatá :-)

Kreatívne dieľničky v Sport Kids Park

Ahojte rodičia. Naposledy sme si s našimi drobcami ozdobili jesenný strom krásnymi pečiatkami a túto stredu, 19. októbra si vyrobíme takéto krásne tekvičky na zevesenie (obrázok vľavo). Neváhajte a príďte k nám do Eurovea Galleria Shopping Center. Už o 16:00 sa vidíme v Sport Kids Park na 1. poschodí pri kinách. Tešíme sa na Vás

Workshop s pani Evou Kiedroň

Pani Eva Kiedroňová bola prvý krát na Slovensku práve v Kids Park Eurovea. Uznávaná autorka unikátnej metódy starostlivosti a dieťa a stimulácie kojencov v súlade s jeho psychomotorickým vývojom. Autorka odborných publikacií s metódou vzdelávania rodičov v rodičovstve, (Nežná náruč rodičú, Rozvíjej se, deťátko..) autorka metodiky otužovania, masáží, cvičení a plávania s kojencami, batoľatami a pred školákmi. Foto zo semináru TU.

ENGLISH MONTESSORI

Kurz pre deti do 3 rokov. Počas kurzu sa Vaše dieťa naučí zapájať všetky zmysly a obe mozgové hemisféry, jemnú motoriku či priestorovú orientáciu. Príprava dieťaťa na praktický život, budovanie asociácie, logické/matematické myslenie, ekológia, rozpoznávanie správneho od nesprávneho, postupnosť udalostí, náučné prvy a omnoho viac.
Deti sa učia na hodine zvyšovať svoju koncentráciu, manipulujú s rôznymi predmetmi rôznych veľkostí a váhy – jemná motorika.
Počas kurzu 10 hodín dieťa pracuje s rôznymi témami, akými sú napr Cars, Dangerous Games, Spring, Rainbow..Témy sú prispôsobené veku a vývojovému štádiu dieťaťa.