Letný kemp DONOVALY

Aj tento rok sme pripravili pre Vaše detičky Letný kemp na DONOVALOCH v dvoch termínoch. Prihlasovanie sme už spustili a svoje dieťatko môžete prihlásiť TU.

OTVÁRACIE HODINY POČAS VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV

Veselú Veľkú noc, sladké koláče, ohybné korbáče, vodu studenú, šunku údenú, veľa radosti a žiadne starosti prajú tréneri so Sport Kids Academy :-)

Tešíme sa na tréningy v Utorok po Veľkej noci.

CirKus- Kus

CirKus- Kus po prvý krát v Sport Kids Academy. Chces vedieť viac? Neváhaj a KLIKAJ.

Jarný kurz

Ahojte všetci priaznivci športu.  Začiatok JARNÉHO KURZU sa blíži a pripravili sme pre Vás nový rozvrh a aj cenník, ktorý je platný od 1.4.2017 - 30.6.2017.

Detské behy- ČSOB Bratislava Marathon

Milí rodičia,
v prvý aprílový víkend sa v Bratislave uskutoční jedno z najväčších športových podujatí na Slovensku - ČSOB Bratislava Marathon, na ktorom sa v minulom roku zúčastnilo viac ako 1650 detí. Vy a Vaši malí športovci máte možnosť byť samozrejme pri tom, pretože Tipos Detské behy sa konajú aj počas 12. ročníka ČSOB Bratislava Marathon.
Deti si za sprievodu rodičov a trénerov našej Sport Kids Academy postupne odbehnú trate 300, 600 a 800m v rôznych vekových kategóriách. V úžasnej atmosfére ich budú povzbudzovať nielen rodinný príslušníci ale aj ich kamaráti zo školy a krúžkov, ktoré u nás spoločne absolvujú. Každý malí bežec dostane na pamiatku krásne tričko, v cieli nádhernú medailu.

Registrovať sa môžete prostredníctvom PREDPREDAJ.SK

Štart: 01.04.2017 (sobota) od 11:00 hod. Eurovea (Bratislava)
Deti budú štartovať postupne podľa vekových kategórií (od A po F),
približne v 20 minútových časových intervaloch, samostatne chlapci a dievčatá.
Účastnícky limit:
1500 deti
Dĺžka trate a kategórie, chlapci a dievčata:
A - do 5 rokov (rok narodenia 2012 a mladší) - 300m
B - 6 a 7 rokov (rok narodenia 2010 a 2011) - 300m
C - 8 a 9 rokov (rok narodenia 2008 a 2009) - 600m
D - 10 a 11 rokov (rok narodenia 2006 a 2007) 600m
E - 12 a 13 rokov (rok narodenia 2004 a 2005) 800m
F - 14 a 15 rokov (rok narodenia 2002 a 2003) 800m

UPOZORNENIA K DETSKÝM BEHOM TU.

ŤUKIHO futbalový turnaj

Už viete čo budete robiť v sobotu 18. marca od 16:00 do 18:00?  Ak nie, my Vám to povieme. Pripravili sme pre Vás RODINNÝ DEŇ s ŤUKIM v Sport Kids Park Eurovea. Túto sobotu na Vás čaká ŤUKIHO Futbalový turnaj a Vy môžete byť jeho súčasťou. Stačí ak prídete a zúčastnite sa :-) Ťuki je zvedavý na malých strelcov a brankárov.

Mesiac zdravia v SPORT KIDS PARK Eurovea

Zdravie je pre nás veľmi dôležité a preto sa mu v našej akadémii budeme venovať celý marec. Zdravie obplyvňuje správna výživa, dostatok pohybu, spánok, čistá myseľ a pravidelný pitný režim.
Pre detičky sme vytvorili lekársku miestnosť, kde sa s nimi zahráme na doktorov. K dispozícii máme očného lekára, u ktorého si skontrolujeme zrak a spoznáme akú farbu môžu mať naše očká; zubár nám ukáže čo majú a nemajú radi naše zúbky a ako by sme si ich mali správne zúbky; spoznáme kostru človeka u pani doktorky z RTG a v neposlednom rade si prezrieme u obvodného lekára časti tela a aj všetko, čo by mala obsahovať lekárnička .
Takisto sme si pre deti pripravili malú lekáreň  s predajným pultom, pani lekárnička nás prenesie do sveta vitamínov a zistíme ktoré potraviny sú prospešné pre naše zdravie a prečo.
K tomu všetkému tu máme veľké množstvo úloh v téme zdravia. Samozrejme sme nezabudli ani na hygienu a práve preto sme na toaletu umiestnili milé a hravé nápovedy ako si správe umyť rúčky.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Sport Kids Academy detské behy

Už túto sobotu (4.3.2017) nás čaká posledná zimná desiatka v rámci 6. ročníka ČSOB zimnej série súčasťou ktorej sa budú aj detské behy. Ak nemáte nič na sobotu, tak neváhajte a prihláste sa. Viac informácii nájdete TU.

Cinemax Mamičkovo

Prinášame Vám parádnu novinku, ktorá vznikla v solupráci so CINEMAX SLOVENSKO.
Pre mamičky no predovšetkým pre tie na materskej dovolenke s deťmi sme v kine CINEMAX BORY pripravili program, ktorý si užijú aj deti. Viac info TU.

Basketbalový turnaj s Ťukim

Daj sa do Formy

Od 1.3. 2017 sme si pre Vás pripravili novinku Daj sa do Formy. Ide o skupinové cvičenie s vlastnou hmotnosťou pod vedením profesionálneho trénera. Viac info TU.

Telekom Detský festival

Pozývame Vás na jedno z najkrajších rodinných podujatí, aké kedy na Slovensku bolo. Áno, neuveríte ale aj na takéto podujatie môže byť vstup zdarma :) 11. februára sa stretneme v Bory Mall a zažijeme spolu neopakovateľnú atmosféru plnú zdravia, vzdelávanie, zábavy a športu. Viac na www.detskyfest.sk  #telekomdetskyfestival

Bossu KIDS

Milí rodičia,
od 1.2.2017 sme si pre Vaše detičky pripravili nový kurz Bossu KIDS. BOSSU je balančná pomôcka, na ktorej sa deti naučia ovládať svoj stred tela, čiže hlboké svalstvo brucha a chrbta, ktoré je v bežnom živote veľmi málo zapájane. Zároveň si zlepšia kondičku a naučia sa rovnováhe a koordinácii pohybov. Cvičenie je zamerané na rovnováhu a stabilitu, posilnenie svalstva, natiahnutie stuhnutých svalov a rozpohybovanie kĺbov. Bossu KIDS budeme mať pravidelne každú stredu o 16:00. Prihláste svoje dieťa na BEZPLATNÚ skúšobnú hodinu TU.

Zimný 3 mesačný kurz

Lyžiarsky winter camp 2017

Milí rodičia, aj tento rok sme pre Vaše deti pripravili Lyžiarsky WINTER CAMP počas Polročných prázdnin, kde budú mať možnosť  naučiť sa, alebo zdokonaliť svoje lyžiarske zručnosti pod vedením lyžiarskych inštruktorov.  Popri lyžovaní bude prebiehať aj denná plavecká výuka priamo v priestoroch ŠPORT Hotel Donovaly.

Rodinný WINTER CAMP počas Jarných prázdnin bude obohatený aj o program pre rodičov, pokiaľ deťom bude prebiehať lyžiarsky výcvik. Čaká Vás zaujímavý večerný spoločensko - zábavný program rodič&dieťa v priestoroch RESIDENCE Hotel&Club Donovaly.

VESELÉ VIANOCE

Zmena v otváracích hodin v BORY GYM

Zmena otváracích hodín počas sviatkov v BORY GYM:
27. - 29.12. budú prebiehať všetky poobedné cvičenia v Eurovea Sport Kids Academy (BORY GYM - bude zatvorený).
29.12. BABY FIT v BORY GYM otvorený od 11 - 13 hod (Tučniačikovia, Rybičky).
od 2.1. (vrátane) cvičíme podľa platného rozvrhu http://sportkidsacademy.sk/rozvrhy-a-prihlasovanie/

Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov

DETSKÉ BEHY na ČSOB zimnej sérií už v nedeľu 4. DECEMBRA

V rámci 5. pokračovania ČSOB zimnej série sa v nedeľu rozbehnú na trate dlhé 300, 600 a 800 m aj deti všetkých vekových kategórií.  Začiatok behov je 10:30 v priestoroch Námestia M.R. Štefánika pri Eurovea. Dieťa, ktoré chce bežať s dospelými, môže, ale len trať 6 km a potrebuje k tomu písomný súhlas rodiča. Online registrácia prebieha do stredy 30.11. a na druhý deň, vo štvrtok 1. decembra spúšťame prezentáciu a výdaj balíkov, počas ktorej sa budete môcť zaregistrovať aj priamo. Deti môžu prísť behať v mikulášskych čiapach alebo aj maskách :) bude super a hneď po behu môžete ísť na náš mikulášsky bazár hračiek. Viac info tu.

Workshop s ADELI MEDICAL CENTER II.

Dňa 5.12.2016 sa uskutoční v poradí už druhý workshop s ADELI MEDICAL CENTER. Workshop bude viesť pani     Bc. Heyduková Zuzana a bude zameraný na zdravotné cvičenie pre deti od 6 m - 3 rokov. V rámci workshopu budete mať možnosť absolvovať diagnostiku dieťaťa. Workshop sa uskutoční v Be cool Sport Kids Park Eurovea dňa 5.12.16 (pondelok) od 10:00 do 11.30.
                                                                                                               Vstup na workshop je BEZPLATNÝ. Foto z akcie TU.

Zimný kurz - začíname vo štvrtok 1.12

Tento štvrtok začíname so zimnými detskými športovými a pohybovými kurzami pre deti a mamičky, ktoré budú trvať 3 a 4 mesiace.        Kto má záujem si môže vyskúšať jednu hodinu bezplatne.

Zimný kurz už v predaji

Ahojte rodičia. Áno je to tak. Leto skončilo a pomaly nám končí aj jeseň. Ale to nás neodrádza od toho, aby sme s Vašimi drobcami naďalej pracovali na ich pohybovom a športovom rozvoji. Príďte si vyskúšať jednu hodinu zdarma do jednej z našich prevádzok v Eurovea alebo v Bory Mall.

Workshop s ADELI MEDICAL CENTER

Nadišiel čas, kedy sme si opäť pre vás pripravili ďalší workshop. Tento krát v spolupráci s ADELI MEDICAL CENTER. Workshop bude zameraný na vývoj reči pre deti od  1 – 3r. Workshop bude viesť pani Mgr. Teréz Zupko.  Workshop sa uskutoční v Be cool Sport Kids Park Eurovea dňa 28.11.16 (pondelok) od 9:30 do 12.30.
Vstup na workshop je BEZPLATNÝ.

Dance & Play

Dance & Play je novinka v Be Cool Sport Kids AcademY a je určená pre detičky vo veku 1,5 - 3 roky. Príďte si užiť a zatancovať s dieťatkom, vybiť si energiu, múdro sa zabaviť a naučiť sa angličtinu. Súčasťou lekcie je: tanec, cviky na rozvoj a posilnenie pohybového aparátu, zameranie na ploché nôžky, na fitloptách, na overballoch, zábavnu hudbu, prvky Montessori, prekážkové dráhy a samozrejme veselú atmosféru a rodinný prístup. Neváhajte a prihláste sa už dnes. Počet miest je obmedzený. Začíname už 1.12.2016 (štvrtok) a navyše si môžete vyskúšať prvú ukážkovú hodinu ZDARMA.

English is easy

NOVINKA v Be Cool Sport Kids Park v Eurovea Galleria Shopping Center. Tento týždeň začíname robiť pravidelný a pestrý program. Hravá Angličtina s Karolínou, športové súťaže s Erikom sa stanú počas zimných popoludní v kútiku pravidelnosťou. Deti sa nebudú musieť blázniť sami ale môžu si s nami zahrať futbal, florbal, basket a v určitých hodinách deti zistia, že English is Easy. A už v utorok 22.novembra začíname práve s Hravou Angličtinou. Od 16:30 do 17:30 čaká Vás a Vaše deti Basic English. A navyše Vy môžete byť pritom :)
Tešíme sa na Vás.

Mikulášsky bazár hračiek

Ahojte rodičia, doba sa nám zmenila a čas kedy sme sa hrávali s jednou hračkou je dávno minulosťou. Dnes majú deti toľko hračiek, že ani nevedia kde čo majú a vy ich máte plné šuplíky.
Aj keď sa ich deti neradi vzdávajú, my vám poradíme, čo s nimi. Urobte radosť iným deťom, ktorých rodičia si ich rady/i od Vás odkúpia za symbolickú cenu.
Pozývame Vás na Mikulášsky BAZÁR HRAČIEK, ktorý sa uskutoční 3. decembra od 10:00-14:00 v Sport Kids Park Eurovea Galleria Shopping Center na 1. poschodí na pravej strane vedľa kín.
Čo treba urobiť aby ste boli jeho súčasťou? :) Ak máte záujem o predajné miesto Vašich hračiek, priamo v kútiku Sport Kids Park stačí sa prihlásiť na info@sportkidsacademy.sk, zaplatiť symbolickú cenu 5 € na recepcii v Sport Kids Park-u a môžete svoje hračky ponúknuť (predať) ďalej aby rozdávali radosť. k dispozícii budete mať svoje miesto, stolík a stoličku. Cenu za hračky si určuje predávajúci. Počet miest vyčlenených na predaj obmedzený.

Mesačný kurz SCRAPBOOK s lektorkou Katkou

Volám sa Katarína . Za týmto rýdzo slovenským menom sa skrýva jedno malé tvorivé šidlo, ktoré vie kúzliť s papierom. Papier je materiál, ktorý perfektne vyhovoval mojej fantázii a snahe o jedinečnú tvorbu. V papieri vidím nekonečné množstvo tvorivých možností. Je krásne vytvoriť si originálny kúsok, jediný na svete, len ten Váš. Dovoľte mi, aby som Vaším detičkám scrapbook techniku predstavila,  ukázala jej energiu a čaro tvorenia s papierom.
Scrapbook je nielen nádherná tvorivá technika, ktorá spája prácu papiera s lepením, kreslením, vystrihovaním ale najmä v deťoch rozvíja fantáziu. Čo je fantastické je to, že je pri tvorení si dieťa rozvíjať jemnú motoriku, ktorá je u malých detí veľmi dôležitá.  Scrapbook v sebe zahŕňa používanie prstov vlastnej ruky, zápästia a zvládnutie koordinácie oboch rúk. Výroba si vyžaduje kombinovanie jemnej motoriky a koordinácie oko – ruka. Dieťa si bude viac veriť, a na záver každého kurzu si vždy odnesie nádherný originálny kúsok. Ak Ťa to zaujalo, tak sa poponáhľaj. Počet miest je obmedzený.

Pre podrobnejšie informácie klikni vľavo na obrázok.

Kreatívne dieľničky v Sport Kids Park

Ahojte rodičia. Naposledy sme si s našimi drobcami vyrobili krásne tekvičky z papiera na a túto stredu, 26. októbra si vyrobíme takéhoto krásneho ducha na zevesenie. Neváhajte a príďte k nám do Eurovea Galleria Shopping Center. Už o 16:00 sa vidíme v Sport kids Park na 1. poschodí pri kinách. Tešíme sa na Vás

Výroba masiek a tekvice na Halloween

Milí rodičia. Pozývame Vás 30. októbra od 13:00 do 20:00 do nášho detského kútika SPORT KIDS PARK v Eurovea Galleria Shopping Center na krásne nedeľné popoludnie, počas ktorého si spolu s vašimi drobcami vyrobíme helloweenske masky a vydlabeme strašidelné tekvice a tekvičiakov a možno aj tekvičatá :-)

Kreatívne dieľničky v Sport Kids Park

Ahojte rodičia. Naposledy sme si s našimi drobcami ozdobili jesenný strom krásnymi pečiatkami a túto stredu, 19. októbra si vyrobíme takéto krásne tekvičky na zevesenie (obrázok vľavo). Neváhajte a príďte k nám do Eurovea Galleria Shopping Center. Už o 16:00 sa vidíme v Sport Kids Park na 1. poschodí pri kinách. Tešíme sa na Vás

Workshop s pani Evou Kiedroň

Pani Eva Kiedroňová bola prvý krát na Slovensku práve v Kids Park Eurovea. Uznávaná autorka unikátnej metódy starostlivosti a dieťa a stimulácie kojencov v súlade s jeho psychomotorickým vývojom. Autorka odborných publikacií s metódou vzdelávania rodičov v rodičovstve, (Nežná náruč rodičú, Rozvíjej se, deťátko..) autorka metodiky otužovania, masáží, cvičení a plávania s kojencami, batoľatami a pred školákmi. Foto zo semináru TU.

OTVÁRAME NOVÉ JESENNÉ DETSKÉ ŠPORTOVÉ KURZY

ONLINE PRIHLASOVANIE SPUSTENÉ

Už dnes môžete svojho drobca prihlásiť na jesenné športové kurzy.
A navyše omnoho jednoduchšie. Cez leto sme pre Vás totižto vytvorili online prihlasovací formulár, pomocou ktorého môžete svoje dieťa prihlásiť aj z pohodlia domova. Stačí si vybrať v ROZVRHU kurz, kliknúť a už sa prihlasujete.

OD SEPTEMBRA V NOVÝCH PRIESTOROCH

Od septembra nás budete môcť navštíviť už v nových priestoroch. V rámci Bory Mall sa sťahujeme vedľa známeho obchodu s hračkami hneď oproti kinám. Tešíme sa na Vás

LaZUMBA KIDS

Tanec v skupine, v kruhu, alebo v páre plný zábavy a dynamiky s Funny Dance Klubom. Tanečné rozcvičky, choreografie, free style a ďaleko viac Vás čaká na hodinách LaZUMBA KIDS. 

HODINA LaZUMBAKIDS s FUNNY DANCE vyzerá takto:

  • Rozvička základných partií tela (koordinácia a zahriatie)
  • Tanečná rozcvička (mierne kardio na podporu správneho fungovania organizmu)
  • Opakovanie starších choreografií (rozvíjanie pamäti)
  • Výučba nových krokov
  • Tanec v skupine, v kruhu alebo v páre (rozvíjanie schopností spolupráce s kolektívom)
  • Free style – voľný štýl (podpora kreativity a vlastného talentu, pomôky napr.klobúky)
  • Uvoľnenie tela a ľahký strečing

GLAMNESS

Tanečný program Glamness je inšpirovaný najpríťažlivejšími divami súčasnosti. Vyzerajú jednoducho úžasne, a to len vďaka tancu. Glamness kombinuje tanečné štýly Jumpstyle, Dancehall, Reggaeton, Streetdance, nechýba ani twerk. Tanec je zábavný, príťažlivý a najmä veľmi účinný pri spaľovaní tukov. Prostredníctvom moderného tanca a fitness pohybov si s ľahkosťou vyformujete boky a zadoček. Na hodinách panuje veľmi pozitívna a motivujúca tanečná atmosféra, kde sa každá maminka cíti výborne.

Fitness Glamness môžete cvičiť bez ohľadu na vek a vašu doterajšiu kondíciu a najmä si môžete zacvičiť aj spolu s Vašimi deťmi, pre ktoré to bude veľmi zábavné. Kombinácia matka&dieťa je dokonalo úžasná :):)

Hodina Glamness (Women&Kids) vyzerá takto:

  • 30 minút GLAMNESS Dance;
  • 20 minút GLAMNESS Fitness (cvičíme bruško aj zadok)
  • 10 minút cooldown a deep stretching.

ENGLISH MONTESSORI

Kurz pre deti do 3 rokov. Počas kurzu sa Vaše dieťa naučí zapájať všetky zmysly a obe mozgové hemisféry, jemnú motoriku či priestorovú orientáciu. Príprava dieťaťa na praktický život, budovanie asociácie, logické/matematické myslenie, ekológia, rozpoznávanie správneho od nesprávneho, postupnosť udalostí, náučné prvy a omnoho viac.
Deti sa učia na hodine zvyšovať svoju koncentráciu, manipulujú s rôznymi predmetmi rôznych veľkostí a váhy – jemná motorika.
Počas kurzu 10 hodín dieťa pracuje s rôznymi témami, akými sú napr Cars, Dangerous Games, Spring, Rainbow..Témy sú prispôsobené veku a vývojovému štádiu dieťaťa.

Cvičenie s deťmi v šatkách alebo nosičoch

Je určené pre mamičky s deťmi od 0 – 3 rokov. Cvičenie s deťmi je popôrodné cvičenie, kedy je dieťa k matke pevne a zdravo pripútané šatkou alebo ergonomickým nosičom. Je koncipované s dôrazom na kontaktné rodičovstvo, podporuje a upevňuje vzťahovú väzbu medzi matkou a dieťaťom. Cvičenie je komplexné, prelínajú sa v ňom celosvetové cvičiace techniky Cantiénica, Pilates, Hatha yoga, Balantes, kruhový posilňovací tréning a tanec, to všetko za prítomnosti dieťaťa.