Becool SPORT KIDS PARK a naše motto: Čas trávený u nás si zamilujete :)

Keď sa čo i len trochu zamyslíte, zistíte, že naozaj takmer všetky deti milujú pohyb. Stále niečo potrebujú tvoriť, objavovať, prekonávať samých seba a zisťovať svoje možnosti. A každý malý či veľký krok k zlepšeniu v nich vyvoláva pocit uspokojenia a radosti. A to je aj cieľom našej športovej akadémie, ktorej súčasťou sa stal aj  Becool SPORT KIDS PARK Eurovea.

Našou prioritou je vybudovať u detí vzťah k športu od ich útleho veku. Sport Kids Academy je zameraná na všeobecnú športovú prípravu a pohybové programy pre deti vo veku od 0 do 12 rokov. Základom tréningov je športová gymnastika, ktorú dopĺňajú futbal, plávanie, lyžovanie, loptové hry, atletika, raketové športy a snowboard. Komplexnou športovou prípravou dosiahneme u detí rozvoj koordinačných, motorických a kondičných schopností, pričom programy sú prispôsobené veku a schopnostiam dieťaťa. Tréningy prebiehajú pod dohľadom profesionálnych trénerov a pedagógov v komfortných priestoroch.

SPORT KIDS PARK Eurovea ponúka okrem športovej akadémie aj kútik, ktorý je určený pre deti ako aj rodičov. Môžete si z veľkých stavebníc postaviť svoje mesto, preleziete a preskočíte každú prekážku, ktorá Vám bude stáť v ceste, stenu zdoláte ako malý a veľký horolezec a zistíte, že dokážete meniť farby na podlahe. Pre najmenšie deti, ktoré sa stále rady vozia ešte v kočiaroch sme vyhradili kútik, pri ktorom si ich mamy na chvíľu oddýchnu a čas trávený u nás si tiež zamilujú. A deti od 3 rokov môžu s radosťou tráviť čas u nás bez svojich rodičov.

Čo teda u nás určite zažijete? Relax, šport, tanec, zábavu, oslavu vašich narodenín a veľa iných radostí.
Tešíme sa na Vás.