BABY CLUB

Dopoludňajšia starostlivosť pre deti od 1,5 roka do 3 rokov. 
Baby club sa venuje   najmä vzdelávacím aktivitám prostredníctvom pohybu so zameraním na socializáciu batoliat. V prístupe vychádzame z prirodzených zákonitostí  ontogenetickej psychológie. Prostredie, v ktorom sa batoľatá nachádzajú je podnetovo optimálne-čo zabezpečuje prirodzený vývoj detí.

Režim
Príchod dieťaťa je od 8 hod. ráno do 12 hod. V rannom filtri sa dieťa zoznámi s pedagógom a ostatnými kamarátmi. Sprievodné aktivity sú primárne orientované na zoznamovanie, spoznávanie priestoru počas príchodu iných detí. Počas starostlivosti zabezpečíme deťom biodesiatu formou zdravej výživy- ovocie a zelenina, pitný režim. Dopoludňajšia starostlivosť je zameraná na športové aktivity, výchovu a vzdelávanie formou edukačných aktivít. 

Cenník
25€/ dieťa

Možnosti Babyclubu
Pravidelná starostlivosť a to v nasledujúce dni: pondelok- streda- piatok
Nepravidelná starostlivosť – individuálne prihlásenie na vybraný deň

Kontakt
marta@sportkidsacademy.sk

Benefit
Zabezpečíme nielen Vášmu dieťaťu to, čo potrebuje, /dieťa spozná nových kamarátov- socializácia do materskej školy bude jednoduchšia /ale najmä Vás- milé matky, otcovia.

Letná MINIŠKOLIČKA

Počas letných mesiacov sme pre Vás pripravili celodennú starostlivosť o vašich drobcov. V čas letných prázdnin sa radi postaráme o Vaše dieťa, zabezpečíme pestrý program, ktorý bude orientovaný zábavnou a najmä aktívnou formou športu. Začíname o 8:30 a deň plný zábavy skončíme o 16/17 hod.

Cena- 20€/ deň:                                                                                                                                                      V cene je zahrnutá desiata- olovrant, pitný režim, starostlivosť o dieťa, vstup do SPORT KIDS PARKU.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Kontakt: marta@sportkidsacademy.sk