Mgr. Michala Pukalovič

Mgr. Michala Pukalovič
inštruktorka psychomotorického vývoja detí, koučka, poradkyňa v oblasti psychomotorického vývoja, zakladateľka pohybového centra pre deti Sport Kids Academy v Bratislave.

Venujem sa práci s deťmi už niekoľko rokov. Začala som ako inštruktorka baby plávania a neskôr som sa začala venovať pohybovým lekciám pre deti. Rekvalifikačné vzdelanie absolvovala na Inštitúte vzdelávaní Eva Kiedroňová v CZ -  certifikovaný Inštruktor psychomotorického vývoja (0-12 mesiacov), Inštruktor kreatívnych  a pohybových aktivít pre rodičov a deti (3 – 6 rokov).  Vzdelanie má doplnené bakalárskym stupňom v oblasti fyziatrie, liečebnej balneológie a liečebnej rehabilitácie.

Pohybové lekcie vediem od narodenia až po dobu 24 m. Za pomoci rodičov sa učíme s dieťaťom manipulovať,  správne ho stimulovať, motivovať ho tak, aby jeho vývoj bol komplexný a symetrický. Vediem individuálne psychomotorické poradne pre deti od 2 m do 1 roka.

Na "dobrom začiatku závisí všetko" Eva Kiedroň

Monika

Moje meno je Monika Ťažárová a som študentkou učiteľstva na Trnavskej univerzite v Trnave. Športu sa venujem odmalička - okrem iného som vyše 10 rokov súťažne tancovala. Nakoľko mi zdravie nedovolilo pokračovať, začala som sa venovať trénerstvu. Úspešne som školenia “Kondičný tréner detí a mládeže” v 3DFA a Tréner detskej atletiky. Druhým rokom vediem atletický krúžok za AK AŠK Slávia Trnava a v Sport Kids Academy sa venujem deťom od 2 rokov - vediem kurzy všeobecnej pohybovej prípravy a taktiež napr. kurz gymnastiky.

Tibor Mišutka

MOTTO: Život sa začína na konci vašej komfortnej zóny.
Tréner I. triedy vo fitness a kulturistike ako profesionálny športovec sa venoval Indoor Cyclingu, Cyclingu a MTB maratónu. Je certifikovaným inštruktorom BOSU inštruktor /Face academy/, TRX, SM systém 1-2, deepWORK inštruktor, Gymstick, Flovin, Daflex systém, Kettlebells, Pump fx, Gumn-ex training systém...Už niekoľko rokov sa intenzívne venuje deťom v období predškolského a mladšieho školského veku. Je certifikovaný inštruktorom cvičenia s deťmi od 0 – 6 rokov, psychomotorický vývoj dieťaťa do 1 roka, cvičenia a programy s deťmi vo veku 1 – 3 roky podľa Evy Kiedroň. Je absolventom rôznych seminárom so zameraním na deti a ich zdravý telesný vývoj. Aktuálne sa venuje všeobecnému pohybovému rozvoju detí v BeCool Sport Kids Academy, kde kladie dôraz na zvyšovanie povedomia zdravotných aspektov pohybovej aktivity na dieťa. Pravidelne sa zúčastňuje ako kondičný tréner na športových kempoch BeCool Sport Kids Academy.

Michal Sahaj

Ahoj, volám sa Michal. Som študent Fakulty Telesnej Výchovy a Športu v odbore Kondičné trénerstvo a učiteľstvo TV.   S deťmi mám skúsenosti už viac ako 4 roky. Som asistent trénera ŠKP Ryong Taekwondo Bratislava, kde trénujem svoju vlastnú skupinku deti. S deťmi pracujem v rôznych oblastiach ako sú úpolové športy, gymnastika, atletika, plávanie. Teším sa na vás.