Miška

Čaute. Volám sa Miška. Magisterské štúdium som ukončila na FTVŠ UK v odbore Trénerstvo, špecializácia Kondičný tréner výkonnostných a vrcholových športovcov. Som inštruktorom rôznych skupinových cvičení ako napríklad JUMPING, BOSU, SM-systém,... Už počas štúdia som sa začala venovať práci s deťmi. Ako bývalá vrcholová plavkyňa som sa niekoľko rokov venovala výuke dojčenského plávania. Nadstavbové štúdium - certifikovaný inštruktor kreatívnych programov a cvičení pre rodičov s deťmi: psychomotorický vývoj dieťaťa od narodenia do 6. roku dieťaťa, metodika cvičenia s deťmi 0 - 12 mesiacov, s batoľatami a s deťmi predškolského veku získala na Inštitúte Vzdelávania Evy Kiedroň v ČR. V BeCool Sport Kids Academy sa venujem práve správnej manipulácií a stimulácií dieťaťa do 12 mesiacov a rozvoju kognitívnych funkcií dieťaťa pomocou všeobecnej pohybovej prípravy v období predškolského a mladšieho školského obdobia. Podieľam sa na tvorbe plánov pre športové tábory a kempy. Pravidelne sa zúčastňujem ako kondičný tréner na Letnom Plaveckom KEMPE Martiny Moravcovej a na športových kempoch BeCool Sport Kids Academy.

Sára

Volám sa Sara Levićanin. Pochádzam zo Srbska no žijem celý život tu na Slovensku. Momentáne študujem na FTVŠ UK v odbore Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. Od malička inklinujem ku športu. Ako dieťa som sa 7 rokov venovala stepovaniu. Potom ma na 2 roky zlákal volejbal no moje srdce si najviac získal basketbal, ktorému som sa súťažne venovala 6 rokov. Bohužiaľ mi môj zdravotný stav nedoprial zotrvať pri tejto krásnej športovej hre a tak som sa vybrala cestou po trénerských chodníčkoch. Rozhodla som sa, že by som najradšej trávila čas trénovaním detí a preto sa starám o zručnosti nádejných malých basketbalistov a všeobecnú pohybovú prípravu detí vo vekovom rozpätí 2-11 rokov. Taktiež sa pravidelne zúčastňujem ako trénerka rôznych letných aj zimných kempov pre deti.

Anita

Volám sa Anita Lamošová a som študentkou posledného ročníka magisterského štúdia na FTVŠ UK so študijným odborom učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo športového aerobiku. Popri štúdiu sa na reprezentačnej úrovni venujem športovému aerobiku, ktorý je jedným z gymnastických športov. Reprezentujem Slovensko na rôznych medzinárodných podujatiach ako napríklad na majstrovstvách Európy, či sveta. V minulosti som sa 9 rokov venovala modernej gymnastike. Trénovaniu detí sa venujem už piatym rokom a trénujem detičky vo veku medzi 2 až 10 rokov. Špecializujem sa hlavne na trénovanie základnej a všeobecnej gymnastiky, všeobecnej pohybovej prípravy a športového aerobiku.

Monika

Moje meno je Monika Ťažárová a som študentkou učiteľstva na Trnavskej univerzite v Trnave. Športu sa venujem odmalička - okrem iného som vyše 10 rokov súťažne tancovala. Nakoľko mi zdravie nedovolilo pokračovať, začala som sa venovať trénerstvu. Úspešne som školenia “Kondiční tréner detí a mládeže” v 3DFA a Tréner detskej atletiky. Druhým rokom vediem atletický krúžok za AK AŠK Slávia Trnava a v Sport Kids Academy sa venujem deťom od 2 rokov - vediem kurzy všeobecnej pohybovej prípravy a taktiež napr. kurz gymnastiky.

Sanja

Volám sa Sanja Starčević a som študentkou druhého ročníka bakalárskeho štúdia na FTVŠ UK so študijným odborom kondičný tréner.  Popri štúdiu sa venujem futbalu, aktívne hrám za Slovan. Pred tým som aktívne hrávala v super lige v Srbsku. Dlhodobo som v športe, začínala som v troch rokoch. Šport je mojim životným štýlom, za ktorý som vďačná Bohu. Preto sa snažím odovzdať deťom  všetko čo aj mňa moji tréneri učili. Správať sa spravodlivo a dať vždy svoje maximum. Dva roky som súčasťou akadémii, a trénujem detičky vo veku medzi 2-6 rokov. Pre mňa sú detí prúd úprimnosti a férovosti, preto ma stále baví s nimi trénovať a rásť dennodenne. S láskou vaša trénerka Sanja Starčević.

Mišo

Ahojte všetci. Volám sa Mišo. Magisterské štúdium som ukončil na FTVŠ UK v odbore Trénerstvo, špecializácia Kondičný tréner výkonnostných a vrcholových športovcov. Pôsobím na Technologickom inštitúte športu ako vysokoškolský učiteľ v oddelení športovej diagnostiky. Som autorom a spoluautorom viac ako 40 publikácií, pričom viac ako 10 z nich je súčasťou časopisov indexovaných vo Web of Science, SCOPUS a Current Contents. Taktiež som spoluautorom patentu orientovaného na „zdravý stred tela". Okrem toho som spoluriešiteľom vedecko-výskumných projektov VEGA MŠ SR a SAV, medzinárodného projektu European Foundation for the Study of Diabetes & Lilly Research Fellowship Programme a bilaterálneho projektu APVV.
Venujem sa športovému karate, v ktorom som získal na Slovenskej aj medzinárodnej úrovní významné ocenenia. Svoju trénerskú činnosť zameriavam na predprípravu a prípravu detí od 4 do 12 rokov v športe aj mimo neho. Predovšetkým sa zameriavam na všeobecnú pohybovú prípravu a bojové umenia. Pôsobím aj ako športový diagnostik detí a ako ich športový tréner pôsobím aj v BeCool Sport Kids Academy. Podieľam sa na tvorbe plánov pre športové tábory, kempy a na zvyšovaní povedomia zdravotných aspektov pohybovej aktivity na organizmus dieťaťa v predškolskom a školskom veku.

Dominik

Ahojte, moje meno je Dominik, mám 22 rokov a k športu ma to ťahalo prakticky od detstva. Svojho času som hrával aktívne volejbal, no neskôr som sa našiel viac v individuálnych bojových športoch. Mám za sebou pár rokov karate, ale najintenzívnejšie som sa venoval Thajskému boxu. Tréningy thajského boxu sú okrem techniky aj o posilňovaní celého tela a budovaní fyzickej kondície, čo je niečo, čo sa snažím prenášať aj do svojich tréningov v Sport Kids Academy. Som presvedčený, že v dnešnej sedavej dobe, sa aj deti potrebujú viac hýbať a preto tréningy so mnou budú vždy najmä o pohybe, či už formou hier a rôznych prekážkových dráh, alebo zábavných dynamických cvičení, aby sme sa jednak cítili dobre, ale aj si spolu dobre zamakali.

Tibor

Ahojte. Volám sa Tibor a som tréner I. triedy vo fitness a kulturistike. Ako profesionálny športovec som sa venoval Indoor Cyclingu, Cyclingu a MTB maratónu. Som certifikovaným inštruktorom BOSU, TRX, SM-systému, deepWORK, Gymstick, Flovin, Daflex systému, Kettlebells, Pump fx, Gumn-ex training systému. Už niekoľko rokov sa intenzívne venujem deťom v období predškolského a mladšieho školského veku. Som tiež certifikovaným inštruktorom cvičenia s deťmi od 0 - 6 rokov, venujem sa psychomotorickému vývoju dieťaťa do 1 roka, cvičeniam a programom s deťmi vo veku 1 - 3 roky podľa Evy Kiedroň. Som absolventom rôznych seminárov so zameraním na deti a ich zdravý telesný vývoj. Aktuálne sa venujem všeobecnému pohybovému rozvoju detí v BeCool Sport Kids Academy, kde kladiem dôraz na zvyšovanie povedomia zdravotných aspektov pohybovej aktivity na dieťa. Pravidelne sa ako kondičný tréner zúčastňujem aj na športových kempoch.

Michal

Volám sa Mišo, som bývalý profesionálny futbalista a mládežnícky reprezentant SR vo všetkých vekových kategóriách, od U-15 až po U-21. Hrával som vo viacerých prvoligových kluboch na Slovensku a v Česku (ŠK Slovan Bratislava, MFK Ružomberok, Bohemians Praha, FC Vysočina Jihlava). Po skončení aktívnej kariéry som sa začal venovať trénerstvu, trénoval som deti v Slovane Bratislava, Hradci Králové a v súčasnosti pôsobím ako tréner mládeže v FC Petržalka. Som držiteľom trénerskej licencie UEFA B. Práca s deťmi ma neuveriteľne napĺňa, baví ma sledovať ich tréningové nadšenie a progres, ktorý dosahujú pravidelným tréningom. V Sport Kids Academy sa chceme zamerať na futbalovú prípravu detí predškolského veku, kde si zábavnou a hravou formou osvoja základné futbalové zdatnosti a zároveň zlepšia pohybové a koordinačné schopnosti. V spolupráci s bratislavskými futbalovými klubmi by sme účastníkov našich kurzov odporúčali práve do jednotlivých futbalových klubov v Bratislave (ŠK Slovan Bratislava, FC Petržalka, FKM Karlova Ves,...), kde by mohli pokračovať vo svojom futbalovom raste.